+48 757619327

Oferta

I TY TEŻ W KRYZYSIE MASZ PRAWO

DO WYPOCZYNKU !

 

TYLKO U NAS OFERTA KTÓRA CIĘ ZADOWOLI

 

 

Dodatkowe bonusy dla emerytów i rencistów

Seniorze! Czas na zasłużone wakacje. Niezależnie od tego czy już teraz planujesz wakacje czy też dopiero zastanawiasz się nad wczasami – zapoznaj się z naszą ofertą i przyjeżdżaj! Mamy szereg propozycji dla osób lubiących spokój, ciszę i bliski kontakt z naturą.

 

 

ORGANIZUJESZ WYPOCZYNEK DLA DZIECI I MŁODZIEŻY? NIE RYZYKYJ!

MY JESTEŚMY SPRAWDZENI!

 

Zapraszamy organizatorów imprez, zielonych szkół, obozów, kolonii, wycieczek szkolnych do naszego ośrodka, który zapewnia dzieciom i młodzieży odpowiednie rozrywki jak również atrakcje, wycieczki turystyczno-krajoznawcze. Latem proponujemy aktywny wypoczynek w otoczeniu przyrody, piesze wycieczki, zwiedzanie lokalnych atrakcji, których w Karpaczu nie brakuje, natomiast zimą na zimowiska. Bliska odległość od wyciągów narciarskich sprawia, że jesteśmy mile odwiedzani. Na życzenie gości możemy zorganizować między innymi : zabawę, ognisko, kuligi, wycieczki z przewodnikiem, naukę jazdy z instruktorem.

Zapraszamy szkoły do skorzystania z naszej oferty.

 

Jesteśmy również wyspecjalizowani w organizacji pobytów grup zorganizowanych ;

Możemy zorganizować niebanalne imprezy firmowe, spotkania integracyjne, a także pikniki na świeżym powietrzu. Niecodzienność scenariusza sprawia, że wszystkie wyjazdy pozostają niezapomnianą przygodą. Dobieramy poszczególne atrakcje i według preferencji, starając się spełnić wszystkie oczekiwania. Na życzenie gości możemy zorganizować zabawę przy muzyce na żywo. Organizujemy także szkolenia, konferencję, posiadamy salę konferencyjną z pełnym wyposażeniem na 80 osób.

 

Dla grup zorganizowanych oferujemy rabaty cenowe.

 

 

Dodatkowo oferujemy:

 

- Organizację wycieczek autokarowych po Kotlinie Jeleniogórskiej, do Pragi, Wiednia, Berlina, Skalnego Miasta, Zamku Książ

- Organizację wycieczki pieszej na Śnieżkę z przewodnikiem